Website Title

Харківський національній університет імені В.Н.Каразіна

Біологічний Факультет


V.N.Karazin Kharkiv National University

School of Biology

Website Title
 
 
Наукова робота

 

На кафедрі виконуються  науково-дослідні роботи в межах

 держбюджетної теми НДР №28-06-12 Вивчити еколого-генетичні механізми формування пристосованості, розробити методи її прогнозування у модельних об’єктів і людини (керівник – к.б.н., проф. Л.І.Воробйова).

 Міжнародного проекту Генографія (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна є базовою організацією досліджень проекту в Україні, координатор досліджень – д.б.н., проф. Л.О.Атраментова).

Тематика досліджень кафедри генетики та цитології: генетика людини (проф. Л.О.Атраментова);  цитогенетика людини (проф. Н.В.Багацька); механізми формування та прояву пристосованості організмів, генетичний аналіз ознак поведінки; механізми регуляції експресії генів (доц. Н.Є. Волкова); цитогенетика, генетика розвитку (проф. В.Ю. Страшнюк). За останні 3 роки співробітники кафедри взяли участь у роботі 43 конференцій та опублікували 78 статей.

 

Робота СНТ

На кафедрі діє студентське наукове товариство, проходять регулярні засідання. За останні 3 роки співробітники кафедри сумісно із студентами опублікували 10 статей.

 Крім того, кафедра щорічно бере участь в організації і проведенні в університеті таких заходів, як олімпіади та біологічні турніри для учнів та студентів, презентації факультету та ін.

 

Загальна інформація
Співробітники
Історія кафедри
Навчальний процес
Розклад занять
Бакалавр
Магістр / Спеціаліст
Студентська
Аспірантура
Наукова робота
Колекція ліній дрозофіли
Конференції
Наші випускники
Працевлаштування
Факультет
Університет
Вісник
Бібліотека ХНУ

Презентація кафедри

2007-2016 © Department of Genetics & Cytology V.N.Karazin KhNU